Kurumsal

ege motorlu araçlar

Hakkımızda

Ege Motorlu Araçlar 2016 yılı itibari ile bölgemizde faaliyetlerine başlamıştır. Orjinal ve mudail marka oto yedek parça ve sarf malzemeleri ürünlerinin toptan ve perakende satışları ile hizmetinizdeyiz.

Audi, Volkswagen, Honda, Renault, Dacia, Fiat ve Tofaş marka araçların tüm orjinal yedek parçaları, en uygun fiyatlarla geniş stoğumuz ile sizlere sunulmaktadır.

Firmamız Bandırma başta olmak üzere; Gönen, Biga, Manyas, Susurluk, Erdek, Adalar, Mustafakemalpaşa, Karacabey ilçeleriden sahip olduğu müşteri portföyü ile bölgemizin en büyük oto yedek parça tedarikçisi konumundadır.

Değerlerimiz

Siz Müşterilerimiz bizim işverenimizsiniz. Çalışanlarımız kurumumuzun olmazsa olmazıdır. Zamanında teslimat, Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Yüksek iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmektir. Çalışanlarımızın tümünü kurumumuzu aktif bir parçası olarak görmektir.

  • Ürün Kalitesi

    85%
  • Fiyatlardaki Uygunluk

    74%
  • Satış Sonrası Destek

    89%